Hierbij de wedstrijden voor de jeugd en G teams van 4 december 2021

De wedstrijden voor zaterdag in december 2021 voor de jeugd en G teams

 

THUIS: 4-12-2021

08:30 WIK JO8-2 – BMT JO8-3

08:30 WIK JO12-1 – HBS JO12-1

08:30 WIK JO11-2 – Leidschenveen JO11-3

09:30 WIK JO10-1 – Sp. Monster JO10-1

10:00 WIK JO15-1 – Semper Altius JO15-1

 

UIT: 4-12-2021

08:30 Verburch JO12-3 – WIK JO12-3 JM (Arckelweg 20, 2685SM POELDIJK)

08:30 BMT JO10-2 – WIK JO10-2 (Melis Stokelaan 1750, 2541EZ ’S-GRAVENHAGE)

08:30 ARC G1 – WIK G1 (Olympiaweg 6, 2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN)

08:30 DHL JO16-1 – WIK JO16-1 (Brasserskade 234, 2616LA DELFT)

09:30 BMT JO9-1 – WIK JO9-1 (Melis Stokelaan 1750, 2541EZ ’S-GRAVENHAGE)

09:00 Quick Steps JO7-1 – WIK JO7-1 (Nijkerklaan 7, 2573BA ’S-GRAVENHAGE)

09:00 GDA JO8-1 – WIK JO8-1 (Madesteinweg 10, 2553EC ’S-GRAVENHAGE)

09:45 Semper Altius JO11-1 – WIK JO11-1 (Weidedreef 4, 2286KT RIJSWIJK)

10:15 Vredenburch JO14-1 – WIK JO14-1 (Julialaantje 15, 2282NW RIJSWIJK)

10:30 Scheveningen JO12-3 – WIK JO12-2 (Laan van Poot 38, 2566EC ’S-GRAVENHAGE)

10:30 Oliveo G1JM – WIK G2 (Sportlaan  2, 2641AZ PIJNACKER)

11:15 HBS JO13-4 – WIK JO13-1 (Daal en Bergselaan 1, 2565AB ’S-GRAVENHAGE)

15:15 Leidschenveen JO19-1 – WIK JO19-1 (Poelpolderstraat 25, 2493VE ’S-GRAVENHAGE)

 

THUIS: 11-12-2021

08:30 WIK JO7-1 – Toernooivorm

08:30 WIK JO8-1 – DUNO JO8-1

08:30 WIK JO12-3 JM – Quick JO12-3

08:30 WIK JO11-1 – BMT JO11-1

08:30 WIK JO10-2 – HMSH JO10-3

09:30 WIK JO9-1 – Wilhelmus JO9-3

10:00 WIK JO13-1 – Gr.WII VAC JO13-3

10:30 WIK JO14-1 – Forum Sport JO14-2

12:00 WIK JO16-1 – HBS JO16-2

12:15 WIK JO19-1 – Delft JO19-1

 

UIT: 11-12-2021

08:30 Toofan JO12-1 – WIK JO12-2 (Wijndaelerweg 9, 2554BZ ’S-GRAVENHAGE)

08:30 FC ‘s-Gravenzande JO12-2 – WIK JO12-1 (Koningin Julianaweg 154, 2691GH ’S-GRAVENZANDE)

08:30 FC ‘s-Gravenzande JO10-2 – WIK JO10-1 (Koningin Julianaweg 154, 2691GH ’S-GRAVENZANDE)

09:30 REMO JO11-1 – WIK JO11-2 (Asmansweg 104, 2571DC ’S-GRAVENHAGE)

09:40 ODB JO8-2 – WIK JO8-2 (Albardastraat 15, 2555XP ’S-GRAVENHAGE)

10:30 Rijnvogels G1 – WIK G2 (1e Mientlaan 1, 2223LG KATWIJK)

11:00 DSO JO15-4 – WIK JO15-1 (Hildamlaan 1, 2731BT BENTHUIZEN)