Hierbij de wedstrijden voor de jeugd en G teams van januari 2022 en februari 2022

De wedstrijden van zaterdag in januari 2022 en februari 2022 voor de jeugd en G teams:

THUIS: 29-01-2022 

08:30 WIK JO9-1 – HBS JO9-4

08:30 WIK JO8-1 – VCS JO8-1

08:30 WIK JO11-2 – SVC’08 JO11-2

08:30 WIK JO11-1 – Semper Altius JO11-1

09:30 WIK JO10-1 – SJC JO10-1JM

10:00 WIK JO12-1 – CWO JO12-1

10.00 WIK G 1 – Alphense Boys G 1

11:00 WIK JO15-1 – Quintus JO15-1

11:30 WIK JO14-1 – Die Haghe JO14-1JM

 

UIT: 29-01-2022  

08:30 RVC Celeritas JO7-3 – WIK JO7-1 toernooivorm (Schaapweg 2, 2285SP RIJSWIJK)

08:30 Nootdorp JO12-3 – WIK JO12-3 JM (De Poort 8, 2631PT NOOTDORP)

09:30 Blauw-Zwart JO8-3 – WIK JO8-2 (Dr. Mansveltkade 7, 2242TZ WASSENAAR)

10:00 VCS JO12-1 – WIK JO12-2  (Dedemsvaartweg 405, 2545DG ’S-GRAVENHAGE)

10:00 REMO JO13-1 – WIK JO13-1 (Asmansweg 104, 2571DC ’S-GRAVENHAGE )

10:00 Quick Steps JO10-3 – WIK JO10-2  (Nijkerklaan 7, 2573BA ’S-GRAVENHAGE)

11.00 Oliveo G 1JM – WIK G 2 (Sportlaan 1, 2641AZ PIJNACKER)

11:30 Gr.WII VAC JO16-1 – WIK JO16-1 (Buurtweg 124, 2244AJ WASSENAAR)

15:45 Zoetermeer JO19-2 – WIK JO19-1 (Scheglaan 11, 2718KZ ZOETERMEER)

 

THUIS: 05-02-2022

08:30 WIK JO8-1 – BMT JO8-1

08:30 WIK JO8-2 – RKAVV JO8-4

08:30 WIK JO11-1 – VELO JO11-2

08:30 WIK JO12-3 JM – DHL JO12-3

09:30 WIK JO10-1 – Foreholte JO10-1

09:30 WIK JO10-2 – Duindorp sv JO10-1

10:00 WIK JO12-1 – Spartaan’20 JO12-1

10:00 WIK G2 – Erasmus G2

11:00 WIK JO19-1 – Concordia JO19-3

11:45 WIK JO16-1 – Verburch JO16-1

 

UIT: 05-02-2022    

11:15 KMD JO15-2 – WIK JO15-1 (Heulweg 32, 2291BZ WATERINGEN)

09:00 DVC JO7-1 – WIK JO7-1 toernooivorm (Brasserskade 238, 2616LA DELFT)

09:00 Sp. Monster JO13-1 – WIK JO13-1 (Duyvenvoordestraat 56, 2681HN MONSTER)

10:30 REMO JO11-1 – WIK JO11-2 (Asmansweg 104, 2571DC ’S-GRAVENHAGE)

10:30 REMO JO12-1 – WIK JO12-2 (Asmansweg 104, 2571DC ’S-GRAVENHAGE)

10:30 Sp. Monster JO14-1 – WIK JO14-1 (Duyvenvoordestraat 56, 2681HN MONSTER)

11:00 Die Haghe JO9-4 – WIK JO9-1 (Wijndaelerweg 9, 2554BZ ’S-GRAVENHAGE)

11:00 Delft G2JM – WIK G1 (Kerkpolderweg 5, 2625EB DELFT)