De wedstrijden voor de jeugd en G teams voor 13, 16, 23 en 30 november 2019:

De wedstrijden voor 13, 16, 23 en 30 november 2019 voor jeugd en G teams:

UIT: 13-11-2019
18:15 SVC’08 JO10-4 – WIK JO10-2 (Van Brienenlaan 15, 2244BP WASSENAAR)

THUIS: 16-11-2019
08:30 WIK JO8-2 – RAS JO8-2
08:30 WIK JO12-2 – SVH JO12-2
08:30 WIK JO11-2 – REMO JO11-1
09:30 WIK JO10-2 – Die Haghe JO10-6
08:30 WIK JO9-1 – Wilhelmus JO9-1
10:00 WIK G2 -UVS G2
10:00 WIK JO11-3 – Vredenburch JO11-4
11:00 WIK JO16-1 – Alphense Boys JO16-2
11:30 WIK JO13-2 – ODB JO13-1
13:00 WIK JO17-1 – FC Oegstgeest JO17-3

UIT: 16-11-2019
08:30 SVC’08 (TOERNOOI VORM) – WIK JO7-1 (Van Brienenlaan 15, 2244BP WASSENAAR)
08:45 Vredenburch JO9-2 – WIK JO9-2 (Julialaantje 15, 2282NW RIJSWIJK)
09:00 Wateringse Veld Kranenburg JO8-2 – WIK JO8-1 (Guido de Moorstraat 35, 2548ZS ‘S-GRAVENHAGE)
09:00 VUC JO12-2 – WIK JO12-1 (Het Kleine Loo 1, 2592BW ‘S-GRAVENHAGE)
10:00 GDA JO11-1 – WIK JO11-1 (Madesteinweg 10, 2553EC ‘S-GRAVENHAGE)
10:00 Concordia JO14-1 – WIK JO14-1 (Brasserskade 236, 2616LA DELFT)
10:15 RAS JO10-1 – WIK JO10-1 (Albardastraat 15, 2555XP ‘S-GRAVENHAGE)
10:30 BMT JO9-3 – WIK JO9-3 (Melis Stokelaan 1750, 2541EZ ‘S-GRAVENHAGE)
11:00 DRL G1 – WIK G1 (Spinozaweg 498, 3076ET ROTTERDAM)
11:30 Vredenburch JO12-3 – WIK JO12-3 (Julialaantje 15, 2282NW RIJSWIJK)
11:45 Concordia JO13-2 – WIK JO13-1 (Brasserskade 236, 2616LA DELFT)
14:30 MVV ’27 JO19-1 – WIK JO19-1 (Doelpad 2, 3155AE MAASLAND)

THUIS: 23-11-2019
08:30 WIK JO8-1 – Die Haghe JO8-1
08:30 WIK JO9-2 – SVH JO9-2
08:30 WIK JO12-2 – VELO JO12-3
08:30 WIK JO11-3 – Wilhelmus JO11-6
09:30 WIK JO10-1 – HBS JO10-4
09:30 WIK JO9-3 – Vredenburch JO9-3
10:00 WIK G1 – Delft G2G
10:00 WIK JO12-3 – TAC’90 JO12-2
11:00 WIK JO19-1 – Semper Altius JO19-1
11:30 WIK JO13-1 – DHL JO13-3
13:00 WIK JO14-1 – Foreholte JO14-1G

UIT: 23-11-2019
09:00 Quick Steps JO11-1 – WIK JO11-1 (Nijkerklaan 7 2573BA S-GRAVENHAGE)
10:15 Semper Altius JO11-2 – WIK JO11-2 (Weidedreef 4 2286KT RIJSWIJK)
10:15 Wilhelmus JO13-4 – WIK JO13-2 (Groene Zoom 2 2491EH S-GRAVENHAGE)
10:30 HVV JO9-1 – WIK JO9-1 (Van Hogenhoucklaan 37 2596TA S-GRAVENHAGE)
11:00 Die Haghe JO8-6 – WIK JO8-2 (Wijndaelerweg 9 2554BZ S-GRAVENHAGE)
11:30 ASC JO17-2 – WIK JO17-1 (Abtspoelweg 21 2343JB OEGSTGEEST)
12:15 UNO vv JO16-1 – WIK JO16-1 (Bennebroekerweg 709 2135AA HOOFDDORP)
12:30 HVV JO12-2 – WIK JO12-1 (Van Hogenhoucklaan 37 2596TA S-GRAVENHAGE)
13:30 Laakkwart. JO10-2 – WIK JO10-2 (Jan van Beersstraat 69 2523JS S-GRAVENHAGE)

THUIS: 30-11-2019
08:30 WIK JO7-1 (TOERNOOI VORM)
08:30 WIK JO8-2 – Quick JO8-5
09:45 WIK JO10-2 – Gr.WII VAC JO10-7
08:30 WIK JO12-1 – Vredenburch JO12-1
08:30 WIK JO11-1 – Quick JO11-5
10:00 WIK G2 – Erasmus G2
10:00 WIK JO11-2 – Vredenburch JO11-3
11:15 WIK JO16-1 – Gr.WII VAC JO16-2
11:45 WIK JO19-1 – Honselersdijk JO19-1
14:00 WIK 2 – Semper Altius 3

UIT: 30-11-2019
08:30 SVC’08 JO9-1 – WIK JO9-1 (Van Brienenlaan 15 2244BP WASSENAAR)
08:45 VELO JO8-1 – WIK JO8-1 (Noordweg 26 2291EE WATERINGEN)
09:00 Forum Sport JO11-4 – WIK JO11-3 (Prins Bernhardlaan 242 2273BP VOORBURG)
09:00 SEP JO9-1 – WIK JO9-2 (Henk van Riessenlaan 2 2626AB DELFT)
09:45 Quick JO9-7 – WIK JO9-3 (De Savornin Lohmanlaan 215 2566BZ S-GRAVENHAGE)
09:50 HVV JO13-6 – WIK JO13-2 (Van Hogenhoucklaan 37 2596TA S-GRAVENHAGE)
10:30 ODB JO10-1 – WIK JO10-1 (Albardastraat 15 2555XP S-GRAVENHAGE)
12:00 Laakkwart. JO12-2 – WIK JO12-3 (Jan van Beersstraat 69 2523JS S-GRAVENHAGE)
12:15 Den Hoorn JO12-5 – WIK JO12-2 (Zuidhoornseweg 4 2635DJ DEN HOORN)