De wedstrijden / toernooien voor de jeugd en G team van 20, 22, 25, 30 mei 2019 en 1, 6, 22, 23 juni en 6 juli 2019

LET GOED OP MEERDERE DATUM’S: ook zijn er een aantal tijden van toernooien bekend:
De wedstrijden / toernooien voor de jeugd en G team van 20, 22, 25, 30 mei 2019 en 1, 6, 22, 23 juni en 6 juli 2019:

Thuis: 20-5-2019
19:00 WIK JO13 comb. – RAS JO13 comb.

Thuis: 22-5-2019
19:15 WIK G 1 – Katwijk G 1 (scheidsrechter dhr. van Poppel)

Uit: 22-5-2019
18:15 Gr.WII VAC JO10-5 – WIK JO10-1 (Buurtweg 124, 2244AJ Wassenaar)

Thuis: 25-05-2019 08:30 WIK JO9-2 – Ster, de JO9-1
08:30 WIK JO10-2 – Semper Altius JO10-3
08:30 WIK JO12-2 – Den Hoorn JO12-2
09:45 WIK JO9-1 – ‘s-Gravenzande JO9-3
10:00 WIK JO12-1 – Sportclub Monster JO12-3
11:00 WIK JO14-1 – Skinners Academy JO14
11:30 WIK JO14/15 – Skinners Academy JO15

Uit: 25-05-2019
08:30 ‘s-Gravenzande JO8-5 – WIK JO8-2 (Koningin Julianaweg 154, 2691GH S-Gravenzande)
08:30 TAC’90 JO11-3 – WIK JO11-3 Roemer Visscherstraat 108, 2533VG Den Haag)
08:45 VELO JO11-4 – WIK JO11-2 (Noordweg 26, 2291EE Wateringen)
09:00 SVH JO8-1 – WIK JO8-1 (Noordweg 74, 2548AC Den Haag)
10:00 Blauw-Zwart JO12-1 – WIK JO12-3 (Dr. Mansveltkade 2, 2242XM Wassenaar)
10:00 HMSH JO11-2 – WIK JO11-1 (Vrederustlaan 117, 2543SL Den Haag)
10:15 Katwijk G1 – WIK G1 (De Krom 57, 2221KK Katwijk)
11:30 RKAVV JO10-3 – WIK JO10-1 (Sportparkweg 4, 2263SX Leidschendam)
12:00 RVC Celeritas JO19-1 – WIK JO19-1 (Schaapweg 2, 2285SP Rijswijk)
14:30 Schipluiden JO17-1 -WIK JO17-1 (Tiendweg 3, 2636HH Schipluiden)

Uittoernooien: 30-05-2019
Toernooi WIK JO8-1 bij RAS om 8.30 uur
Toernooi WIK JO9-1 en JO9-2 bij Vredenburch om 9.00 uur
Toernooi WIK JO11-1 en JO11-2 bij Smitshoek om 8.45 uur

Uittoernooien: 01-06-2019
Toernooi WIK JO8-2 bij Blauw Zwart
Toernooi WIK JO17-1 bij Naaldwijk om 13.00 uur
Toernooi WIK JO10-1, JO10-2, JO12-2 en JO12-3 bij Hekelingen

Uittoernooien: 02-06-2019
Toernooi WIK JO14-1 en JO14-2 bij Overbos

Uit: 06-06-2019
18:00 VELO JO12-3 – WIK JO12-2 (Noordweg 26, 2291EE Wateringen)

Uittoernooi: 22-06-2019
Toernooi JO7-1, JO8-2 en JO11-3 bij Full Speed

Uittoernooi: 23-06-2019
Toernooi G 1 en G 2 via gemeente Den Haag

Uittoernooi: 06-07-2019
Toernooi G 1 bij Honselersdijk