De competitie / beker indeling voor de jeugd en G team

De competitie indeling voor de jeugd en G team:

1e klasse
TAC’90 JO19-1
KMD JO19-1
MVV ’27 JO19-1
Voorschoten’97 JO19-2
WIK JO19-1
Naaldwijk JO19-1
Honselersdijk JO19-1
Die Haghe JO19-1
Verburch JO19-1
Den Hoorn JO19-2
Wilhelmus JO19-2
Semper Altius JO19-1

2e klasse
UNO vv JO16-1
Alphense Boys JO16-2
Gr.WII VAC JO16-2
WIK JO16-1
HBS JO16-2
Wilhelmus JO16-3
Voorschoten’97 JO16-3
UVS JO16-2
WVC JO16-1
Rijnsb.Boys JO16-1
Quick JO16-2
HPSV JO16-1

Hoofdklasse
Sportlust ’46 JO14-1
Meerburg JO14-1
Forum Sport JO14-1
Foreholte JO14-1
FC Lisse JO14-1
Concordia JO14-1
Voorschoten’97 JO14-1
WIK JO14-1
FC Oegstgeest JO14-1
Die Haghe JO14-2

2e klasse
Vitesse Delft JO13-1
TAC’90 JO13-1
FC ‘s-Gravenzande JO13-3
Gr.WII VAC JO13-3
Haagse Hout JO13-1
DHL JO13-3
WIK JO13-1
Concordia JO13-2
SEP JO13-1
HVV JO13-3
GSC ESDO JO13-2

4e klasse
Semper Altius JO13-3
Quick JO13-6
HBS JO13-2007-1
SVH JO13-3
Die Haghe JO13-4
ODB JO13-1
Vredenburch JO13-3
HVV JO13-6
Quintus JO13-3
WIK JO13-2
RAS JO13-3

2e klasse
GDA JO7-1
SVH JO7-2
ODB JO7-1
GSC ESDO JO7-1
WIK JO7-1
RVC Celeritas JO7-1
HMSH JO7-1
Naaldwijk JO7-1

De beker indeling voor de jeugd en G team:

Honselersdijk G2
WIK G1
PGS/VOGEL G2
Erasmus G2

SEV G2G
Vredenburch G1
FC Oegstgeest G2
WIK G2

HBS JO19-2
WIK JO19-1
Rijnsb.Boys JO19-2
SVC’08 JO19-1

WIK JO16-1
TOGB JO16-5
Botlek JO16-3
Verburch JO16-1

HBS JO14-1
WIK JO14-1
Quick JO14-1
Die Haghe JO14-1

Semper Altius JO13-1
TAC’90 JO13-1
Laakkwart. JO13-1
WIK JO13-1

Semper Altius JO13-2
SVH JO13-2
Vredenburch JO13-1
WIK JO13-2

RKDEO JO12-1
Concordia JO12-1
Vredenburch JO12-1
WIK JO12-1
Laakkwart. JO12-1
DHC JO12-2
VUC JO12-2

Wilhelmus JO12-4
HVV JO12-3
Forum Sport JO12-3
Concordia JO12-3
Vredenburch JO12-2
WIK JO12-2
Laakkwart. JO12-2
REMO JO12-2

HVV JO12-4
Forum Sport JO12-5
Vredenburch JO12-3
WIK JO12-3
Gr.WII VAC JO12-6
Leidschenveen JO12-5
Ster, de JO12-1
Scheveningen JO12-4

Semper Altius JO11-1
TAC’90 JO11-1
WIK JO11-1
SVH JO11-2
VELO JO11-2
Vredenburch JO11-1
GSC ESDO JO11-2
Erasmus JO11-1

Semper Altius JO11-2
WIK JO11-2
Ster, de JO11-1
Vredenburch JO11-3
HVV JO11-5
Den Hoorn JO11-5
Quick Steps JO11-2
BMT JO11-3

Scheveningen JO11-2
SVC’08 JO11-4
Vredenburch JO11-4
Forum Sport JO11-4
HVV JO11-7
Quick Steps JO11-3
REMO JO11-2
WIK JO11-3

Concordia JO10-2
HBS JO10-3
Quick JO11-7
REMO JO10-1
Scheveningen JO10-1
Quick Steps JO10-1
WIK JO10-1
Den Hoorn JO10-3

Quick JO10-3
Erasmus JO10-2
VCS JO10-2
WIK JO10-2
VELO JO10-6
SVH JO10-3
Ster, de JO10-1
HDV JO10-1

Quick JO9-1
HBS JO9-1
Gr.WII VAC JO9-1
WIK JO9-1
Scheveningen JO9-1
SVC’08 JO9-1
HVV JO9-1
Wilhelmus JO9-1

Semper Altius JO9-2
Graaf W II VAC, JO9-8G
WIK JO9-2
Ster, de JO9-1
Vredenburch JO9-2
Quick Steps JO9-1
BMT JO9-1
RVC Celeritas JO9-3

Semper Altius JO9-3
Forum Sport JO9-6
Wilhelmus JO9-8
WIK JO9-3
BMT JO9-2
Ster, de JO9-2

Die Haghe JO8-2
Quick JO8-2
GSC ESDO JO8-1
Wateringse Veld Kranenburg JO8-1
VELO JO8-1
Westlandia JO8-1
Full Speed JO8-1
WIK JO8-1

HVV JO8-9
HVV JO8-10
Gr.WII VAC JO8-4
Wilhelmus JO8-5
Quick Steps JO8-1
Semper Altius JO8-3
Forum Sport JO8-4
WIK JO8-2

GDA JO7-1
SVH JO7-2
ODB JO7-1
GSC ESDO JO7-1
WIK JO7-1
RVC Celeritas JO7-1
HMSH JO7-1
Naaldwijk JO7-1